Rzeczywiście jest tak, że to jest jeden z najbardziej gorących trendów od zimy. Piszę złoto ale mam na myśli kolor, oczywiście również kolor miedzi, mosiądzu czy kolor starego złota. Nie jest tak, że teraz zrobimy się nagle mocno glamour i wszystko ma błyszczeć, rzucać się w oczy i być na bogato ale modny dodatek w tym sezonie, mistrz drugiego planu ma być w kolorze złotym. Dla osób które, z ostrożnością podchodzą do trendów wystarczy dla klimatu niewielka miseczka czy taca na biżuterie dla odważniejszych spektakularne lampy kule od Tom’a Dixona ( w naszym sklepie są dostępne bardzo podobne LAMPA KULA Z EFEKTEM LUSTRZANYM ), ale i bardziej skromne zwisy retro z mosiężnym wykończeniem, przepiękne. Mnie osobiście w wyważonej ilości bardzo przypadła do gustu moda na złote dodatki we wnętrzach z pewnością mają w sobie wiele elegancji i szlachetności i wbrew panującej do tej pory opinii, wiosna i lato przepięknie podnoszą waloru tego koloru. Mam więc nadzieje, że jeżeli ktoś z Państwa się zimą zdecydował na małe złote „coś ” nie schował na wiosnę do pudła zimowymi ozdobami a jeżeli tak to nawet z największego kąta w piwnicy proszę wyciągnąć i postawić na niewielkim stoliczku, na półce u córki w pokoju w sypialni czy łazience :):). A kto nie spróbował, koniecznie powinien się skusić , chociażby na coś najmniejszego.

złote dekoracje

Bloomingville

Złote butelki różnej wielkości i o różnym kształcie mają w swojej ofercie zarówno House Doctor jak i Bloomingville, znajdziecie je Państwo również w naszej ofercie w nowościach.

House Doctor, lampa złota, kinkiet, sznur z mosięznym wykończeniem

Miodzio! Wpis VINTAGE HOUSE DAYLESFORD a w nim widać bardzo podobne zwisy na kilku zdjęciach. Szalenie mi się podobają i oczywiście również są w naszym sklepie i w domu :):). Zdjęcia: 1. OPRAWKA Z MOSIĘŻNYM WYKOŃCZENIEM, sklep Z potrzeby piękna 2. KINKIET, One Forty Three 3. Zdjęcie: Alice Johnsson, znalezione na blogu: Hanna

lampa vintage

LAMPY TOMA DIXONA

TOM DIXON jest autorem tej fantastycznej lampy kuli, jest naprawdę świetna i bardzo efektowna szczególnie właśnie w białym, skandynawskim wnętrzu.

Tine K Home, tacka złota na biżuterię

Miseczki i tacki, świeczniki i szkatułki wykończone w postarzanym złocie czy miedzi, na różne różności lub zwyczajnie niezwyczajne do ozdoby. Zdjęcia: Madam Stoltz, Bloomingville,  www.valerieaflalo.damernasvarld.se, www.frufly.no, Tine K Home. odsyłam również do wpisu zimowego w którym jest równiez sporo pieknych złotych inspiracji: KOLOR SEZONU. ZŁOTY.

[ad name=”Responsive”]