NEWSY ZE SKLEPU Z POTRZEBY PIĘKNA…

Oj dawno nie pisałam co słychać w sklepie i jakie zmiany nastały a przecież kilka istotnych zaszło. A więc od jakiegoś czasu mamy fajny podział na: DOM i MODA, dłużej nie dało się lawirować między kategoriami, które w żaden sposób nie były wystarczające na rzeczy które mnie zachwyciły i które sprowadzamy dla Państwa. DOM to wiadomo dom, czyli od kubeczków po lustra przez gałki czy wycieraczki a MODA, to przede wszystkim TORBY, SZALE i w tym roku ukochane przez całą naszą rodzinę tenisówki francuskiej marki BENSIMON ( szczególnie polecamy ) pojawia sie również w tym dziale kategoria BIŻUTERIA i tu są naprawdę wyjątkowe rzeczy jak chociażby nasze bransoletki w letnich, fantastycznych kolor robionych w Niemczech przez rodziną manufakturę od kilkudziesięciu lat. Pozostaje kategoria TORNISTRY nie zawiedziemy mam naszych pierwszoklasistów i postaramy się jak co roku stanąć na wysokości zadania. Posiadaczy ogrodów, tarasów i balkonów zapraszamy do działu OGRÓD i TARAS a smakoszy do działu NICOLAS VAHE, proszę posmakować, ciasteczek, oliwy smakowej czy kremu pistacjowego o sosach do sałatek już nie będę wspominać. Zapraszam serdecznie i wszystkim czytelnikom z Warszawy i okolic przypominam, że jesteśmy też sklepem stacjonarnym mieszczącym się w jednej z najładniejszych części stolicy, na SASKIEJ KĘPIE.

 

BENSIMON, oferta  dla starszych i młodszych, kto raz się skusi wróci po inne kolory, uzależniają bez względu na wiek.

 

 

TORBY, nie w ilości siła wybieramy najlepsze, najładniejsze od najlepszych! Torba w paski sprzedana ale za chwilę ponowna dostawa, na wakacje genialna!

 

BRANSOLETKI, do wyboru do koloru! Lato idzie, drogie Panie odrobina szaleństwie jak nie teraz to kiedy?

 

SZALE, jestem dumna z odkrycia tej marki dla nas WSZYSTKICH!

 

TORNISTRY, od kilku lat dbamy o to by ta pierwsza wyprawka do szkoły była FAJNA! (dostawa blisko coraz bliżej).

 

NICOLAS VAHE, jestem podjadaczem, smakoszem ale nie kucharze i dlatego propozycje od NICOLASA trafiają według mnie  w samo sedno.

Zdjęcia: Aga i Jacek, Nicolas Vahe, BeckSöndergaard, Bensimon.

[ad name=”Responsive”]