babielato – o mnie

Z potrzeby piękna… to jeden z pierwszych polskich blogów o tematyce wnętrzarskiej, w którym znaleźć można wiele inspirujących pomysłów, tematów na temat stylu, projektowania, produktów, designu, trendów począwszy od skandynawskich szalenie modnych w chwili obecnej klimatów po przez etniczne podróże i współczesne ciekawostki we wzornictwie. To tak oficjalnie, natomiast tak naprawdę blog z potrzeby piekna to mój osobiste archiwum , zbudowane na przestrzeni kilku lat z tym co mnie zachwyca, zatrzymuje. To pamiętnik w którym obok pięknych wnętrz pojawiają się osobiste komentarze i impulsywne uwagi na temat otaczającej nas rzeczywistości. Blog Z potrzeby piękna… To po prostu cała ja, Agnieszka Kwiatkowska.

3 komentarze

 • Mensa
  21 sierpnia 2017 14:10

  Bardzo lubię czerpać garściami inspirację z Twojego bloga:) Nawet jeśli coś nie jest do końca w moim stylu, to i tak uważam, że w jakiś sposób przyczynia się to do moich coraz to nowszych aranżacji:) Poza tym bardzo sobie cenię osobiste odnośniki i komentarze – dziękuję i serdecznie pozdrawiam:)

 • pierwsza klientka:)
  11 czerwca 2015 22:08

  Zawodowo najbardziej cenię Agnieszkę za to, że mało mówi a dużo robi. Imponuje mi Jej pracowitość i zaangażowanie. Niczego nie udaje. ZPP to cała Ona. Prywatnie? Szczera i niepoprawna politycznie dziewczyna. Jak mówią: do tańca i do różańca.

 • Ewa z Krakowa
  11 czerwca 2015 19:57

  Z pasji : Odkrywca wspaniałości świata. Zaraża pozytywnym myśleniem. Prowadzi bloga o wnętrzach, który -w niedosłowny sposób- dla wielu staje się blogiem o życiu. Przekonuje, że codzienność może być zachwycająca, gdy dostrzegamy wokół siebie piękno we wszystkich przejawach- ludzi, rzeczy, roślin, słów, spotkań. Przez dłuższą chwilę była autorem wspaniałego bloga i magazynu „nie tylko dzieciaki” , a od pewnego czasu wyszukuje dla nas piękne przedmioty i tkaniny i ściąga je z całego świata prowadząc także sklep z potrzeby piękna i bawełna i len. Nie lubi polskiego narzekactwa, właścicieli psów , którzy nie sprzątają po swoich pupilach, zimnej wiosny i słotnej jesieni.
  Kocha słońce, kolor niebieski i uśmiechniętych ludzi 🙂 Więc uśmiecham się do Niej jak najczęściej jeśli tylko potrafię…

Skomentuj