KOLOR SEZONU. ZŁOTY.

Do tej pory dzielnie opierałam się jego urokowi. Mówiłam: to nie dla mnie, chociaż zazdrośnie zdarza mi się spoglądać na osoby, które odziane w jego blask zadają szyku. Opierałam się do tej zimy, kiedy to przytargałam do domu kilka drobiazgów (bo to od nich muszą zacząć sceptycy) z najnowszych dostaw ze sklepu Z potrzeby piękna… . Zarówno jesień jak i zima jest w tym roku w kolorze ZŁOTYM, pojawia się on w dodatkach prawie we wszystkich katalogach popularnych i znanych marek wnętrzarskich. Świeczniki, poduszki, tace i ozdoby świąteczne, błyszczą, odbijają światło, ocieplają i oczywiście upiększają. Maja charakter i siłę, te cechy po prostu są w tym kolorze! Jednocześnie trzeba przyznać jest niezmiernie szlachetny! Z czym go zestawiać?  Wszelkie szarości, srebro ale matowe, zieleń to klasycznie a dla odważnych różne odcienie różu. Proszę spróbować i posmakować, zapewniam apetyt rośnie w miarę jedzenia. Złotego dnia!

1. Złote domki i taca GWIAZDA, sklep Z potrzeby piekna… 2. Złote dekoracyjne kamienie, TOC STUDIO, 3. Złote serce, sklep Z potrzeby piękna… 4. Duża taca, sklep Z potrzeby piękna… .

Złoty kapitalnie wygląda z różem, fioletem czy szarym. Girlanda w kolorze złotym powieszona na choince czy na lampie jak u nas w domu nada jej zupełnie innego charakteru. I trzeba przyznać, że przecudnie wygląda z choinkami z patyczków, które są hitem w naszym sklepie. Natomiast złoty wykorzystany w świecznikach na tealighty to strzał w dziesiątkę! Ma je w swojej ofercie Tinek Home i Bloomingville. 

Sposób na złoty najlepiej znaleźć przez drobne, wyjątkowe rzeczy, które jednak wtopią się w nasze codzienne życie bez jakiś wielkich zabiegów i przygotowań do zmian. Polecam zajrzeć na nasza stronę do działu NOWOŚCI i BOŻE NARODZENIE a z pewnością na coś ZŁOTEGO przyjdzie nam ochota. 1. www.designsponge.com 2. www.studioilse.com 3. www.tyylijakoti.fi 4. Walther & Co