Nareszcie! Tym razem to już na serio, szykujemy się na wiosenne porządki! Ogrody i balkony, szafy i zakamarki , ba nawet piwnice przyszedł czas „oczyszczania”. Pomysł na balkon jest zawsze ten sam wygodny fotel, pufa, mata poduszki jakiś pled, latarnia albo kolorowe lampiony no i oczywiście KWIATY w donicach tych glinianych, ceramicznych i tych ocynkowanych. Nie mogę się doczekać! P.S. Kolor, kolor oczywiście że biały i czarny to kolor, ale one chociaż piękne, bardzo dostojne nie wywołują u mnie tak wielu pozytywnych emocji, uśmiechu na twarzy jak zdjęcie np. z tymi wielokolorowymi poduszkami. I w żadnym wypadku nie to nie jest kwestia lepszych czy gorszych kolorów tylko tego czegoś co się czuje przy spotkaniu z poszczególnymi barwami. A one WSZYSTKIE SA PIĘKNE! 


Ocynkowane skrzynki tu przede wszystkim warto zapoznać się z ofertą Madam Stoltz, a skrzynki po warzywach, no cóż trzeba kupić parę kg pomarańczy, jabłek lub poprosić Pana w warzywniaku o odłożenie co ładniejszej. 


Cudownie w stylu marakońskim , bambusowa ława jak i latarnia są w ofercie TineK Home. Maty oczywiście od House  Doctor


Kolorowe chodniki tworzą przyjemny patchwork chroniąc nasze bose stopy przed zimną betonową powierzchnią. Malutkie stoliki co roku są w ofercie IKEA OGRÓD. Zdjęcia Pinterest. Więcej balkonowych inspiacji pod linkiem: BALKON