KALENDARZ ADWENTOWY

O KALENDARZACH ADWENTOWYCH piszę i opowiadam co roku, więc nie będę się rozpisywać i powtarzać a zamiast tego spora dawka zdjęć z pomysłami na własnoręcznie zrobione kalendarze lub te gotowe do kupienia. podpowiem tylko, że warto kalendarzem zając się wcześniej nie na ostatnią minutę, ponieważ zebranie drobiazgów do niego zajmuje trochę pracy nie mówiąc już o pomysłach i wykonaniu. Dobrej zabawy i oczywiście wyjątkowych KALENDARZY ADWENTOWYCH w Waszych domach.

D I Y

Tyle kalendarzy ile pomysłów, trochę dobrych chęci do pracy, nie wiele materiałów, większość z pewnością mamy w domu! Papier, nożyczki, sznurek, tasiemki, masking tape , koperty, naklejki z cyferkami, stemple . Może się przydać ocynkowany kosz albo wieszak na ozdoby z haczykami . Jeżeli ktoś nie ma, proszę wyjąć z szafy drewniany wieszak na ubrania i na nim przy pomocy sznureczków powiesić, przygotowane małe podarunki.

2aa0ccff8ac4246036ad02868e8bb11f_Fotor_Collageadwentowy

adventskalender2

adwentowy kalendarz diy

1. wszędobylskie PIXY 2. GWIAZDY do wieszania w oknach, nad stołem czy postawienia na półce przy kalendarzu 3. OCYNKOWANY KOSZ, który zwykle jest do przechowywania drwa albo kocy i poduch 4. wielce przydatny WIESZAK Z HACZYKAMI

adwentowy-kalendarz-5

kalendarz-adwentowy-3

bialy-wieszak-na-ziola-31_Fotor_Collage

adwentowy_Fotor_Collage

NAKLEJKI z pewnością ułatwią pracę. Można je przykleić na pudełeczka i koperty z niespodziankami. Kilka late temu w naszym domu, zrobiłam z dziewczynkami taki kalendarz z wieszaczka na zioła, jednak naszym ulubionym kalendarzem od wielu wielu lat jest KALENDARZ ADWENTOWY GIRLANDA, który można oczywiście jak co roku kupić w sklepie Z potrzeby piękna … .

D O   K U P I E N I A

1Z7A9700adwentowy-kalendarz-girlanda-12-skarpet-31kalendarz-adwentowy-dziewczynka-32kalendarz adwentowy pixy maileg

A na koniec przesympatyczne PIXY kalendarze, które od lat towarzyszą nam w okresie świątecznym. Życzę Państwu pięknych kalendarzy i miłego czasu przy tworzeniu i oczywiście napełnianiu! Zdjęcia: Agata Vera Schiller, Agnieszka Kwiatkowska, Maileg, Pinterest .