TRENDY 2016. MARMUR.

Absolutnie jest wszędzie! W kuchni, łazience, sypialni czy w pokoju gościnnym, od blatów, stoliki, tace, deski kuchenne i lampy, i chyba przyznacie że wygląda świetnie! Najbardziej popularny jest oczywiście biały, ale przepiękny jest też szary i zielony szczególnie jako blaty na stolikach. Moda na MARMUR jest konsekwencją fascynacji świata wnętrzarskiego stylem naturalnym, wykorzystaniem jak w największym stopniu tego co daje natura i życie w zgodzie z nią. Rok 2015 zdecydowanie był rokiem MARMUROWYCH dodatków i tak będzie tez przez najbliższa lata, bo marmur „zadomowi” się na dłużej i nie jest to z pewnością trend 1 czy 2 sezonów.

D E S K I   I   T A C E

marmur

marmur2

Estetyka i funkcja, marmurowe tace do wykorzystania zarówno w łazience jak i sypialni.  Na kosmetyki czy w kuchni na przyprawy.

K  U  C  H  N  I  A

marmur4

Ł A Z I E N K A

marable5

marable6

   marmur3

Marmur jest drogim materiałem ale w tej chwili można kupić bardzo ładne malutkie płytki ceramiczne imitujące marmur , wyglądają świetnie i występują naprawdę w wielu rozmiarach i kształtach. Widziałam również tapetę do złudzenia przypominającą fakturę tego kamienia, natomiast nie widziałam jej jeszcze w sprzedaży.

S T O L I K I   K A W O W E

marmurowy stolik kawowy

stolik marmurowy


STOLIK MARMUROWY o prostej podstawie i marmurowym blacie to kwintesencja smaku i elegancji.

[ad name=”Responsive”]