Deski kuchenne, oczywiście deski jak o nich nie napisać i ich nie pokazać kiedy stają się naprawdę hitem a ich oferta w różnych sklepach jest imponująca. W tej chwili to nie jest już tylko niezbędna rzecz do przygotowywania potraw w kuchni to także dekoracja i styl, to sposób na kolacje czy party w ogrodzie!  Dziś Cox and Cox i ich propozycja, ciekawa jestem czy poznajecie kuchnię??? Dla przypomnienia w całej okazałości można ją zobaczyć  w poście RUSTYKALNA KUCHNIA.

Kitchen cutting boards, of course boards and  how to not write about them and show when they getting a real  hit and their  offer in a variety of shops is impressive. At the moment it is no longer only the necessary item for the  food preparation in the kitchen it is also a decoration and style, the idea for a  dinner or a garden party ! Today, Cox and Cox, and their proposal, I wonder if you recognize this  the kitchen? As a reminder, in all its glory it  can be seen in the post, rustic kitchen.

Te zdjęcia pochodzą ze strony Cox and Cox ale jakby było komuś mało, to wpadnijcie na wpis ANDREA BRUGI czy post NA DESCE a także na aranżacje w naszym sklepie.