Być może po wczorajszym poście przeglądając stronę Fantastic Frank wpadliście na to mieszkanie ale nie mogłam sobie odmówić przyjemności pokazania tego subtelnego miejsca na Z potrzeby piękna…. . Podoba mi się w nim wszystko i nic absolutnie nic bym tu nie zmieniła i po raz pierwszy pomyślałam sobie, że chętnie wcisnęłabym KUPUJĘ.  Jeszcze wczoraj było na sprzedaż, dziś jednak już widnieje informacje że jest SALD. Ciekawa jestem czy ktoś jest w stanie powiedzieć ile to mieszkanie ma metrów? 
Pastelowe mieszkanieLokalizacja: Szwecja, Sztokholm

Perhaps after yesterday’s post reviewing website of the Fantastic Frank you found this apartment but I could not deny myself the pleasure to show this subtle space on Z potrzeby piękna …. . I like it all and there is nothing absolutely nothing that I would change and for the first time I thought myself  that I would willingly click BUY. Just yesterday it was on sale, but today already appears that the information SALD. I wonder if anyone is able to tell how many square meters this apartment has ?

House of November
Pastel Houses
Location: Sweden, StockholmWspaniałe! A na parapecie dwie sówki świeczniki, które swego czasu były u nas dostępne a narzuta tez mi dobrze znana. Zdjęcia pochodzą z bloga Fantastic Frank a jeżeli ktoś ma ochotę sprawdzić dokładnie w jakich cenach są  nieruchomości z agencji Franka to zapraszam na stronę Hemnet.