Kiedy pierwszy raz wpadłam na nich, tak się zajęłam oglądaniem zdjęć, że nawet przez myśl mi nie przyszło czytać zakładkę „o nas”. Oczywiście w głowie biegały myśli „gdzie ja jestem? Wirtualny dom aukcyjny”? okazało się, że Factory 20 to sklep, wypożyczalnia i multi galeria w jednym. Miejsce magiczne i jedno z moich ulubionych. Uwierzcie mi za każdym razem gdy na tej stronie jestem przechodzę od dołu do góry i oglądam wszystko. Na ceny nie patrzę, staram się nie rozpraszać drobnostkami☺ co oczywiście z całego serca Wam polecam. Lepiej nie wiedzieć i nie zastanawiać się☺ za to nieprawdopodobne jest to uczucie niewiadomej jakieś tajemnicy czyjegoś życia. Uwielbiam ten sklep – galerie, każde zdjęcie jest wyjątkowe i każde przenosi mnie w inny świat w inną przestrzeń. A wyobraźnia pracuje jak nie wiem co…. jak ona lubi takie otwarte ramy…..co za miejsce……
When I first found them, I was so engaged in watching the pictures that I did not event thought to read the link „about us”. Of course, this kind of thoughts turned up „where am I? Virtual auction house „? It turned out that Factory 20 a shop, rental and multi gallery all in one. A magical place and one of my favorites. Believe me but whenever I visit it I pass it from the bottom to the top and watch everything. I just do not look on prices , I try not to distract with trifles which, of course recommend you with all my heart. It’s better not to know and do not to wonder:). For this unlikely feeling of the unknown mystery of someone’s life. I love this store – galleries, each image is unique and each takes me away to another world in a different space. The imagination works as I do not know what …. as it likes such an open framework …. what a place ………..
No mogłabym mieć zapisane każde zdjęcie, bo za chwilę ich nie będzie, obiekty się dość często zmieniają a na ich miejsce przychodzą następne, które jeszcze bardziej zachwycają i zadziwiają.Well, I could save every picture, because in a moment they will not be there, quite often the objects change and in their place come next, which further delight and amaze.


Miłego dnia:)Have a nice day:)