Łazienka i coś jeszcze…

Dziś kilka zdjęć fantastycznych łazienek stojących wolno między innymi w sypialni. Przyznam, że chociaż pomysł mi się podoba to nie leży on w mojej „naturze”. Mam chyba jednak tradycjonalne podejście do przestrzeni i jej podziału:) Nie mniej jednak według mnie, świetnie się to ogląda i niektóre z nich są naprawdę wyjątkowe. Miłego weekendu dla wszystkich. Usłyszymy się za kilkanaście dni. ( Pierwszy dłuższy wyjazd bez moich dzieci).

Bathroom and something more …

Today, some fantastic photos of bathrooms, inter alia standing in the bedroom. I must admit that although I like the idea that this is not in my „nature”. However, I am probably traditional in approach to space and its distribution:).Nevertheless, in my opinion, this looks great and some are truly exceptional. Have a nice weekend everyone. We will hear each other in several days. (The first extended trip without my children.)
Zdjęcie z Marie Clair Maison.

Przepiękny minimalizm, tylko ta skóra, która nie wiem czemu ostatnio się tak przewija w materiałach wnętrzarskich. Jakaś moda na to? Nie wierzę. Zdjęcie z Living Etc.
Beautiful minimalism, only that leather, which I do not know why appears in interior design materials.
Some trend to that? I do not believe.

Zdjęcie Jonson Loucas.

Zdjęcie z Living Etc.


Zdjęcie John Dummer.

Nie podoba mi się tylko ten dywan, no jakoś mi tu on nie pasuje.
2 ostatnie zdjęcia z Living Etc.
I do not like only the carpet, somehow it does not fit here.
The last 2 photos from Living Etc.