KALENDARZ ADWENTOWY

Jak co roku o tej porze, zawsze jednak polecam wcześniej się zabrać za przygotowania , pokazuje KALENDARZE ADWENTOWE. Zarówno te do kupienia jak i te które można zrobić samemu przy użyciu naprawdę niewielkiego nakładu zarówno pracy jak i materiałów. Co roku o nich piszę i bez problemu znajdziecie Państwo posty z KALENDARZAMI ADWENTOWYMI z poprzednich lat. Zapraszam serdecznie do miłej zabawy, życząc udanej i owocnej pracy!

adwentowy-kalendarz3

Uroczy KALENDARZ ADWENTOWY w postaci drewnianego świecznika ŚWINKI . Na każdy tydzień adwentu jedna świeczka. Rownież do wykorzystania jako świecznik na świąteczny stół. Poniżej niezwykle popularne w SKANDYNAWII Pixy, kalendarze adwentowe do powieszenia na ścianie. Misternie uszyte , śliczne cieszą nie tylko najmłodszych ale też dorosłych juz od wielu wielu lat! Wszystko jest do kupienia w sklepie www.zpotrzebypiekna.com dział BOŻE NARODZENIEadwentowy-kalendarz2 adwentowy-kalendarz

Ostatnia propozycja do zrobienia samemu. Nożyczki, taśmy MASKING TAPE, KOPERTY DEKORACYJNE , KARTONOWE PUDEŁKA i NAKLEJKI ach no i SZNUREK , ładne TASIEMKI a na koniec odrobina czasu najlepiej wspólnie z całą rodziną ! Więcej propozycji KALENDARZY znajdziecie Państwo TUTAJ .

[ad name=”Responsive”]