Później niż zwykle ale w tym roku WIELKANOC przypada na prawie koniec kwietnia więc czasu jeszcze sporo przed nami na prezentacje różnych inspiracji, pomysłów i zdjęć. Zaczynamy od tych które w tym roku najbardziej mnie urzekły i które w przeciwieństwie do pastelowych tradycyjnych dekoracji wielkanocnych bazują na naturalnych kolorach. Również zwracam uwagę na piórka i pióra, które zwisają na gałązkach wiśni czy bazi,  leżą w słoju wśród pisanek czy na talerzu a także przyklejone do wydmuszek.  I chociaż kolorystyka jest bardzo ograniczona to zachwyca różnorodność faktur, od gładkich naturalnych, po te o fakturze lekko chropowatej, lnianej ( lnem również można wykleić pisankę a na niej coś namalować ) czy w końcu po szalenie miłe piórka, które zachwycają przede wszystkim nasze dzieci. Ślicznie bardzo naturalnie i trochę inaczej niż zwykle. Czemu nie?

sklep Z potrzeby piekna... wielkanoc

pisanki w naturalnym kolorze w piórka

dekoracje na wielkanoc ze sklepu Z potrzeby piekna...

sklep Z potrzeby piekna....

Pisanki w piórka a także pisanki misternie wyklejone tkaniną z namalowanym piórkiem są dostępne w naszym sklepie Z potrzeby piękna… w dziale WIELKANOC.

Zdjęcia: www.zpotrzebypiekna.com, www.caisak.com, www.savittjagvetblogg.blogspot.com, www.housenumber15.blogspot.se, www.elisabethheier.blogspot.com.es 

 

[ad name=”Responsive”]