WIANUSZEK ŚWIĄTECZNY

Już grudzień, oddechu porządnego nie zdążymy wziąć i będą święta. W przyszłą sobotę zaplanowałam pieczenie pierniczków, na 6 grudnia zaś dokończenie dekoracji, choinka tradycyjnie jest ubierana rano w Wigilię. Temat prezentów mam prawie zamknięty i naprawdę mogę trochę przestać o tym myśleć. A jak Wasz plan działania, lista rzeczy do zrobienia? Mam nadzieję, że jest na niej coraz więcej czerwonych skreśleń rzeczy zrobionych. Dziś troszkę o wianuszkach świątecznych, które można zrobić np. z jesiennych girland szyszkowych dodając do nich odrobinę niewielkich bombek, gwiazdek czy ceramicznych zawieszek.

 

 

1. Wianuszek, który może być girlandą. latem zwisa na lustrze, jesienią i zimą po dodaniu kilku drobnych zimowych ozdób zmieni się śliczna dekorację świąteczną, sklep Z potrzeby piękna…  2. Sanctuary blog 3. Łańcuch z szyszek, który z łatwością można zmienić w świąteczny wianuszek.

 

Przepiękna girlanda HOLY  z ocynkowanymi listkami i owocami w kolorze zmarzniętej jarzębiny. I oczywiście nie może zabraknąć naturalnych wianuszków zrobionych np. z gałązek choinki.

 

 

 

Zdjęcia: Cox & Cox, Anthropologie, Sklep Z potrzeby piękna… , House of Bliss, THE MERRYTHOUGHT, Bel – Decor, Llamas’ Valley.

[ad name=”Responsive”]