Ale ten czas przyspieszył, prawie bym się nie załapała z domem kwietnia a jest taki jaki lubię najbardziej i w dodatku świeci przykładem dobrych połączeń tkanin, tapet i koloru z którym gospodarze żyją naprawdę za pan brat! Szalenie przypadły mi do gustu krzesła, kolory pastelowe na nich a także łóżeczka z narzutami i poduszkami od sasa do lasa a jednak… . Prawda, że zwyczajnie a niezwyczajnie. Miło się tu wpada i ogląda te urocze kąty. Ale nam się MAJÓWKOWO z tym wpisem zrobiło:):). 

Słoneczny dom
Lokalizacja: Finlandia (?)


Zarówno ten baby pink jak i ten blady niebieski jest IDEALNY a krzesła, no dobrze KRZESŁO chociaż jedno bym chciała takie mieć!


Bardzo podoba mi się od dłuższego czasu połączenie zieleni z różem widać to ostatnio trochę u nas w domu ale i w sklepie gdzie drobne przedmioty są w tych barwach. Moje ulubione girlandy MAILEGA wiszą niemal w każdym pokoju nie dziwię się bo świetnie współgrają z całością. I jak fajnie, że i my potrafimy  je wykorzystywać do dekoracji domu nie tylko z okazji przyjęć urodzinowych! Zabawki Mailega są chyba ulubionymi małej gospodyni domu. Jest ich bardzo dużo od księżniczki na ziarnku grochu po gęsi a na klownach kończąc. 


Kolejne krzesło, ech …… zmieniłabym tylko kolor, chociaż może lepiej nie…:):):)Zdjęcia: Krista Keltanen, znalezione dzięki MRS JONES