Podziwiam nie tylko talent ale i drogę, sposób życia i ideę która przyświeca całej twórczości tego artysty. Nic dziwnego , że tworzy takie piękne rzeczy skoro jest w nim tyle pasji, życia i szacunku do tego co go otacza. Wszystko co robi jest bliskie natury i bardzo proste w swojej formie jedynie z odrobiną zapatrzenia w styl modern, który tylko podnosi walory wizualne projektów. Adrea Brugi pytany o to skąd czerpie wzory, pomysły na przedmioty które wytwarza mówi: „… że kształty ich są w znalezionych przez niego kawałkach drewna i że ich design pochodzi od samej natury”. Z jego pracowni pochodzą zarówno deski do krojenia, stołki, ławki, stoliki a także naczynia czy dekoracje świąteczne. Na spokojnie, z dobrą kawą czy herbatą w ulubionym kubku, zajrzyjcie na stronę artysty by z bliska zobaczyć nie tylko jego prace ale i świat w którym, żyje. Wyśmienite zdjęcia autorstwa Ditte Isager a stylizacje Christine Rudolph doskonale oddają klimat i przybliżają nas do tego niezwykłego miejsca. 
I admire not only the talent but also the way, the way of life and the ideas that underlie the entire oeuvre of this artist. No wonder that he creates such a beautiful things if  there  is so much passion, life and respect for what surrounds him. All he does is close to nature and very simple in its form only with a bit of staring in the modern style, which only enhances the visual qualities. Adrea Brugi asked whence he  draws patterns, ideas for items that he prepared, says: „… that the shapes are already in a  piece ( of wood) – a design from nature.” From his studio came both cutting boards, stools, benches, tables and dishes and Christmas decorations. Relaxed, with good coffee or tea in your favorite mug, look at the artist’s page to see close up, not only his work but also a world in which lives. Excellent photographs by Ditte Isager and Christine Rudolph stylizations perfectly reflect the atmosphere and bring us to this extraordinary place.
Zdjęcia pochodzą ze strony Andrea Brugi. Przedmioty przez niego zaprojektowane i zrobione można kupić na stronie Slow Fashion House. A drewniane deski kuchenne wracają do łask i będą hitem nadchodzącej wiosny w niejednym katalogu wyposażenia wnętrz! Ale o tym przy okazji wiosennych inspiracji, do których jeszcze trochę czasu mamy.