Jesienne inspiracje od Rice

Jeśli ktoś lubi kolory, lubi sie nimi bawić i czerpać z tego radość to koniecznie powinien zajrzeć do najnowszego jesiennego katalogu Rice. Chyba nie ma takiego domu w Skandynawii w którym by nie było chociaż jednej rzeczy z tej radosnej firmy. Melamina czy ceramika do kuchni, dla dzieciaków zabawki i dodatki, do ogrodu karmiki, ramki na zdjęcia i najpiękniejsze kosze. Dla mnie to przede wszystkim świetne zastawienia kolorów ich odcieni. Nie sposób się nudzić z katalogiem Rice. Inspiruje do poszukiwań, zmian ale i eksperymentów. Oczywiście uwielbiam!

Autumn inspirations from Rice
If someone likes the colors, likes to play with them and reap the joy of it must necessarily refer to the recent fall catalog by Rice. I guess there is no such house in Scandinavia where  there is not even one thing from this joyous company. Melamine, or ceramics for the kitchen, kids toys and accessories for the garden, feeders, photo frames and beautiful baskets. For me it is above all a great pledge their shades of colors. It is impossible to get bored with the Rice catalog. Inspired to search, but also the changes and experiments. Of course I love!
Wszystkie zdjęcia pochodzą z najnowszego katalogu Rice. Ceramiczne naczynia z serii Italian Tableware  zobaczyć można TU