Chyba o jesieni czas zacząć mówić troszkę głośniej niż szeptem. Pomyślałam sobie, że zniechęcona Waszymi strzałami w 10 w zgadywanki zrobię cykl prezentacji katalogów z jesienną ofertą i świąteczną kilku wybranych przez ze mnie producentów. Mam na to ogromną ochotę przede wszystkim ze względu na to, że jest to zawsze cudowne źródło wielu inspiracji, pomysłów, które każdy z nas może podpatrzeć i wykorzystać na swój sposób. Zaczynamy od Bloomingville, który  ma jeden z ładniejszych katalogów jesiennych i który jak żaden inny pięknie mnie wprowadza w zapachy, smaki i kolory jesieni. 
Perhaps it is a  time to speak about the autumn a little louder than a whisper. I thought that discouraged by your hits the bull’s eye in our guesswork I begin a series of presentations of  autumn and Christmas offer of a few manufacturers selected by me. I fancy this  mainly due to the fact that it is always a wonderful source of many inspirations, ideas that each of us can use in very own way. We start from Bloomingville, which has one of the most beautiful autumn catalogue and  like no other beautifully introduces  me into smells, tastes and colors of autumn.


Druciane kosze, szydełkowe pledy i poduchy, rzeczy celowo podniszczone tak aby wyglądały na stare, duże butelki i wazony a także niezliczona ilość szufladek w meblach. Kolory to różne odcienie purpury szarości i naturalnego drewna.  Więcej zdjęć na stronie Bloomingville