Mieszkanie to mieści się w Sztokholmie w nowoczesnym penthousie i należy do projektantki tkanin i ubrań Eliny Lethimaki. Nie trudno odgadnąć co jest jej największą fascynacją, jakie kolory i skąd czerpie inspiracje. Turkus i Indie. No cóż całkiem to zgrabna i dobrana para chociaż bardzo kolorowa, pstrokata i niezmiernie bogata ale z drugiej strony ileż odcieni kolorów musi być w takim mieszkaniu i jak bardzo one inspirujące mogą być dla kogoś takiego jak Elina. Żyrandol z turkusowymi kryształkami jest „zabójczy: ale naj, naj najbardziej podobają mi się różnokolorowe kafle z tyłu, które mało wyeksponowane na zdjęciach tylko pobudzają moja wyobraźnie. Przepiękna jest witryna i stół. I strasznie ale to strasznie podoba mi się, że to mieszkanie żyje, że jest w nim pasja, radość i autentyczność.
Turkusowy domLokalizacja: Sztokholm
House of NovemberThe flat is located in Stockholm in a modern penthouse and is owned by a designer of textiles and clothing Elina Lethimaki. It is not difficult to guess what is her greatest fascination, which colors and where her inspiration comes from. Turquoise and India. Well, quite a shape and matched pair, although very colorful, motley and very rich, but on the other hand how many shades of color must be in such apartment, and how inspirational they can be for someone like Elina. Chandelier with turquoise crystals is the “killer” but I like the most colorful tiles on the back. Little exposed in the pictures only stimulate my imagination. Beautiful glass-case and a table. And I like so terribly that this apartment is alive, that there is in it a passion, joy and authenticity.
Turquoise HouseLocation: Stockholm


Większość mebli i tkanin, które są widoczne w mieszkaniu są z Indii. Elina projektuje ubrania i inne tkaniny, które szyte są na górze. Często udaje się do Indii, aby odwiedzić producentów i znaleźć ciekawe przedmioty na sprzedaż w sklepie.Most of the furniture and fabrics, which are visible in the apartment come from India. Elina designs clothes and other fabrics that are sewn upstairs. She often travels to India to visit the manufacturers and find interesting items for sale in the shop.


Zdjęcia: Mixr