Przed i po, o którym zupełnie zapomniałam

Przed i po, o którym zupełnie zapomniałam. Taka jest prawda. Tyle jest pięknych rzeczy do pokazania, zdjęć i pomysłów, ze pewne rzeczy ulatują ale na szczęście tylko do czasu kiedy znowu na coś wpadnę co niezwłocznie muszę pokazać. I tak jest tym razem. Znalazłam dziś dom, powiedzmy….smutny, tak to chyba będzie dobre określenie, który przeszedł spektakularną metamorfozę przy użyciu (chyba się nie mylę) tylko farb. Pisałam przy okazji posta bialy + o staromodnej, nudnej boazerii, która swego czasu u nas w Polsce była hitem a która z całą pewnością w nie jednym domu ciągle jest. Przypuszczam, że zrywanie jej to jakiś karkołomny wyczyn i udręka ale pomalowanie zdaje się być strzałem w dziesiątkę. Jestem przekonana, że tak jest, szczególnie gdy spojrzę na odmieniony dom, który prezentuje dziś, a także na białe boazerie pokazane we wspomnianym już poście biały +. Idealne wręcz cudne są te odświeżone białą, miętową czy lekko niebieską farbą. Przyjrzycie się sami.
Before and after, which I totally forgot This is the truth. There are so many beautiful things to show, images and ideas that some things fly away but fortunately only until they are back there is something I pick what I need to show immediately. And that’s how it is this time. I found a house today, let’s say …. sad, so it probably will be a good term, which has undergone a spectacular metamorphosis using (unless I’m wrong) just paint. I wrote a post on the occasion of the white + old-fashioned, boring paneling that some time ago with us in Poland was a hit and which certainly in some houses still is. I suppose that it is breaking some risky feat and suffering but the paint seems to be a hit. I am convinced that this is so, especially when I look at the altered house, that I show today, and the white wainscot shown in the mentioned white + post. Super indeed are those wonderful refreshed with white, mint or slightly blue color. You look for yourself.Zmiana świetna i w dodatku nie wygląda na kosztowną, większość mebli jedynie przemalowano na jasne pasujące do całości koloryThe change is great and in addition looks expensive, most furniture was repainted only to clear all the colors matching.


Różnica kolosalna, prawda?Huge difference, right?

Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak zabrać się do malowania boazerii to zapraszam tutaj (słownik niezbędny ale dziś to chyba już nie jest problem☺).Zdjęcia : www.klikk.no

If you want to learn how to get down to painting paneling I am inviting here

( I needed a dictionary but today probably this is no longer a problem) Zdjęcia : www.klikk.no