Być może nie jest tak spektakularna jak ta którą pokazałam w poście „pracownia moich marzeń” ale za to realne, prawda? To już od nas zależy, w jaki sposób kawałek biurka czy ściany zaadoptujemy dla naszych potrzeb. Naprawdę może być pięknie kolorowo i niesamowicie ślicznie ☺.

KOMUNIKATPonieważ dostaje e-maile z pytaniem, kiedy pojawią się wnętrza białe, skandynawskie, oświadczam, że natychmiast jak stopnieje śnieg za oknem a ostatni sopel spadnie nie wyrządzając nikomu krzywdy. Od dziś NON STOP KOLOR do odwołania☺

Mini – WorkshopMay be it is not so spectacular that I showed in this post ’ Workshop of my dreams” but it is real, affordable, right? That’s up to us how a piece of desk or wall we will adopt for our needs. It really can be beautifully colorfull and incredibly cute.AnnouncementBecause I receive e-mails asking when there will be more white, Scandinavian interiors I declare as soon as the snow melts down outside the window and the last icicle falls not causing anyone harm. Starting today NON STOP COLOR until further notice :).
Wszystkie prezentowane rzeczy pochodzą z oferty House Doctor i możesz zamówić je tu.
Zdjęcia z : House Doctor, Car Moebel, a także z Flickr (lobster and swan) i bloga Karen M. Andersen z Australii.