S.O.S ADWENTOWY KALENDARZ

Dziś wieczorem w wielu domach, gdy maluchy zasną na ścianach zawisną przepiękne kalendarze adwentowe z małymi niespodziankami, liścikami i słodkościami. Dla tych którym nie udało się kupić gotowego a czasu brakło na tworzenie skarpetek i woreczków mam kilka prostych pomysłów na zrobienie przedświątecznej niespodzianki dla całej rodziny. O kalendarzach adwentowych słówko piszę na tym blogu co roku, dodatkowo w ten poniedziałek ( 1 grudnia ) jestem zaproszona do programu „PYTANIE NA ŚNIADANIE” , gdzie będę pokazywać KALENDARZE ADWENTOWE  i o nich rozmawiać, ZAPRASZAM ( lekki stres jest ).


Za pomocą zwykłych kopert i wieszaka w przedpokoju możemy stworzyć najszybszy kalendarz adwentowy. Od nas zależy czy będzie on bardziej minimalistyczny , czy kolorowy z dodatkowymi dekoracjami. Numerki naklejamy, malujemy lub stemplujemy. Proszę je rozejrzeć w domu z pewnością jest kilka takich miejsc przedmiotów, które mogą być elementem naszego kalendarza adwentowego ( wieszak na ubrania, drabina ). Każdy bardzo ładny!Nasz domowy kalendarz DIY z roku 2013 z wykorzystaniem zawieszek i ozdób, które później wieszamy również na choinkę. Grzybki, laseczki, czy urocze PIXY są do kupienia w dziale: BOŻE NARODZENIE w Sklepie Z potrzeby piękna... .

Więcej inspiracji z kalendarzami adwentowymi znajdziecie Państwo pod hasłem: KALENDARZ ADWENTOWY  . Zdjęcia z mojej zakładki: Pinterest , gdzie również jest spory pomysłów związanych z okresem świątecznym.

[ad name=”Responsive”]