Ktokolwiek obserwuje skandynawskie blogi z pewnością zauważył, kolekcje tekstyliów w większe i mniejsze kropki na pledach czy poduszkach, na ścianie czy naczyniach kuchennych. Właśnie w naszym sklepie pojawiły się poduszki i pledy, które przypadną szczególnie miłośnikom koloru białego i czarnego. Prosto ze Sztokholmu kolekcja BOGOLAN, Ci którzy wpadną na stronę sklepu Z potrzeby piękna… by zapoznać się bliżej z historią widocznych na zdjęciach kropkowanych tkanin, będą – myślę – mocno zaskoczeni. Polecam! 

W kolekcji znajdziemy zarówno narzuty na łóżko ( genialne również do dziecięcych pokoików) jak i poduszki w kropki większe i mniejsze oraz poduszka w trójkąty! Wszystko tworzone i malowane niezmienioną techniką od setek lat! 

Przepiękna aranżacja. Narzuta w czarne kropki jest dostępna w 2 rozmiarach w sklepie Z potrzeby piękna… . Również stylowy sznur światełek przypominający te z lat 20 XX wieku, dostępny jest w dziale nowości. Zdjęcia: Anna Malin, Pia UlinDaniella WitteHemnet, Pinterest