STYL NATURALNY WE WNĘTRZACH

Lato sprzyja tej stylistyce wyjątkowo. Surowe kawałki drewna, wiklina, która nawet pojawia się jako lampa sufitowa (świetne), miękkie tkaniny, stonowane kolory, dużo światła i minimalizm w ilości  przedmiotów. Jeżeli sie przyjrzeć tym inspiracjom to z pewnością jednak zauważymy, że ilość zamienia sie w jakość, niezwykłość formy, urodę faktury i oryginalność. Harmonia i prostota dają poczucie spokoju i  wyciszenia. Trudno się więc dziwić Skandynawom, że tak załapali miłością do tej stylistyki i nie dziwi fakt, że jest ona jedną z najchętniej pokazywanych w czasopismach nie tylko skandynawskich. 

1. Wieszak w kolorze naturalnego drewna 2. Lampa z liści bambusa,  Tine K Home 3. Ręcznik kąpielowyTine K Home 4. Okrągły wazon Tine K Home 5. Taboret w kolorze naturalnego drewnaHouse Doctor 6. Dywanik z nadrukiem, House Doctor 

Przepiękne są ławy czy taborety,  z ociosanych kawałków drewna, które przemieszczają się po całym domu, bo świetnie im zarówno w sypialni jak i w łazience. W zależności od pory roku zmieniają się drobiazgi, które zaspakajają „tęsknoty” na małe zmiany najczęściej w postaci kolorów.