Dziś Amsterdam i dom który jest bardzo dobrym przykładem na połączenie mocnych i zdecydowanych kolorów z szarością i czernią. Podoba mi się to, że mimo użycia kolorów zdecydowanych, wzorów bardzo etnicznych, wibrujących i  często z akcentem na różowy, właścicielom udało się nie przebrać miarki. Sztuka trudna bo , folk , fantazja w dodatkach, radość z kolorów ma to do siebie, że trudno poprzestać na kilku drobiazgach. A tu się to udało doskonale. Moje ulubione miejsce w tym domu to przedpokój z drewnianymi schodami pomalowanymi na biało. Pewnie jak jeden z domowników przesiadywałabym na nich tyle, że z kawą, mając dobry punkt widokowy na wszystkich i wszystko. Myślę że jest to fajny dom na marzec. Jeszcze, przez stonowana kolorystykę gdzieś w zimowych klimatach a dzięki,  może nielicznym ale intensywnym akcentom kolorystycznych wprowadza nas w radosny czas wiosny. Poniedziałek czas zacząć. Dzień dobry Wszystkim! 
Dom z koloremLokalizacja: Holandia, Amsterdam

HOUSE  OF MARCH

House of Color
Location: Amsterdam

Today, Amsterdam and the house which is a very good example of combining the bold and strong colors with  a grey and black. I like the fact that despite the use of strong colors, , very ethnic patterns, vibrant, and often with an emphasis on pink, the owners did not cross the thin line. Difficult because the art, folk, fantasy in the accessories, the joy of the colors  it’s hard to stop on a few small things. And here it all was managed   perfectly. My favourite place in the house is a foyer with a wood white painted staircase. Probably one of the house mates I would sit  on them with a  the coffee, having a good observation point to everyone and everything. I think this is a nice house of March. Still with the muted colors of winter climates somewhere and thanks to maybe not many, but intense color accents introduces us to the joyous time of spring. Time to start Monday. Good morning everyone !

Pokoje dziecięce to osobny temat a kolorowe lampiony na czas wiosny i lata uważam za bardzo dobry pomysł na odświeżenie każdego wnętrza.Zdjęcia: Taverne Agency, znalezione przez: NICETY