To dom, w którym  bardzo dobrze bym się czuła. Dom, w którym swoje miejsce znalazły pamiątki rodzinne, wspaniałe ikony designu i rzeczy, które zostały wyszperane w sklepach z antykami. A wszystko to połączone lekko bez nadęcia i muzealnego wyglądu. Dobrze bym się tu czuła bo to mieszkanie żyje, pełno w nim dziecięcych dekoracji, prac pani domu, kolorów i małych rzeczy, które to leżą to wiszą i które to cieszą nie jedno oko. Pani domu ma niezwykłe wyczucie jeżeli chodzi o kolorystykę, widać że lubi bawić się dodatkami. Jakby miało być inaczej skoro jest projektantką marki sygnowanej jej własnym imieniem z przedmiotami dekoracyjnymi z papieru, tkanin i ceramiki. Jej girlandy czy karuzele naprawdę mogą zakręcić w głowie od barw, można o nich opowiadać jak bajki tuż przed zaśnięciem. I jak sobie patrzę na to jej mieszkanie to myślę, że to by mogło być mieszkanie każdego z nas i nawet te przedmioty, które weszły do historii designu a których jest tu sporo jakoś nie krzyczą „to my, my” a naturalnie wpisują się w klimat całego wnętrza. 

Dom Rie Elise Larsens

Lokalizacja: Dania, Kopenhaga

The House of December
This is the house where I would  feel  very well. The house in which its place found  family heirlooms, great design icons and the things that were find out at the antique stores. And all this combined lightly, unpretending and without museum design. Well here I feel alive because it’s flat, full of the children’s decorations, works of the hostess, colors and the little things that hang or  lie and  enjoy many eyes. Lady of the house has an unusual sense when it comes to colors, you can see that she likes to play with accessories. How could it be,  when she is a  designer of a brand signed with her own name with decorative items made ​​of paper, textiles and ceramics. Her garlands and roundabouts really can spin the head of color, you can talk about them as fairy tales just before falling asleep. And as I look at her house then I think it could be a home of each of us and even those things that came to the history of design and which are quite a few here  do not  shout „it is us, us ” and naturally fit into the climate of the whole interior.
House of  Rie Elise Larsens
Location: Denmark, Copenhagen
Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony Bo Bedre. Na blogu nie tylko dzieciaki pokazywałam pokój dzieci projektantki a Tu znajdziecie najnowszy katalog marki Rie Elise Larsens, ależ to jest śliczne!