Wielokrotnie pokazywałam różne różności z tego sklepu i nie raz moje oczy były poddane próbom. Nie przypuszczałam, że kiedyś jednak zawitam w jego progach i zostanę kompletnie oczarowana. O rzeczach do domu, tkaninach i wszelakich dodatkach nie będę się rozpisywać. Zajrzyjcie sami koniecznie, ale już o wystroju i atmosferze tam panującej chyba mogłabym więcej niż parę zdań napisać. W zasadzie nawet nie wydając tam przysłowiowego grosza, człowiek czuje się dobrze, może posiedzieć i pooglądać cudowne albumy. Może też usiąść na jednej z sof i oddać się przyjemności patrzenia, słuchania i wąchania☺ Może dotykać, przestawiać i łazić w kółko do woli aż zauważy że zawieruszył się w czasie. Nie powiem ile razy odwiedziłam ten sklep ale w zasadzie każdy inny nie miał już znaczenia. Wystrój to taki misz – masz kolonializmu, może safari i antyk, tak trochę chaos ale ten chaos sprawiał wrażenie przemyślanej koncepcji jednak nie wystudiowanej pod linijkę. Anthropologie dotarło do Europy, jest w Londynie, jeżeli macie okazję nie przegapcie jej, warto naprawdę poczuć frajdę z samego oglądania i przebywania a nie tylko z kupowania. (kliknij aby powiększyć).
Several times I showed there various varieties from that store and not once my eyes were tested. I wouldn’t have thought that one day, however I will visit its premises and become completely enchanted. Things about home textiles and all sorts of additions I will not dwell. Take a look yourselves necessarily, but the decor and atmosphere existing there is probably something that I could write a few sentences. In fact, even without spending a penny there, the man feels good inside, you can sit and view the wonderful albums. You can also sit at one of the sofas and enjoy the pleasure of looking, listening and sniffing :). You could touch, invert and walk around in a circle at will until you notice that you are lost in time. I will not say how many times I visited it but basically every other store no longer had meaning. The decor is a hotchpotch. You have colonialism, maybe safaris and antiquity, so a little confusion but it gave the impression of chaos but no clear concept of something exactly calculated. Anthropologie has spread to Europe, it is in London, if you have the opportunity do not miss it, it is really worth to feel the fun of watching and staying and not just from buying.

Nie jestem pewna czy będziecie zadowoleni czy psioczyć na mnie ale zajrzyjcie tu, tylko zróbcie to wtedy gdy będziecie mieli czas przy kawie i małym co nieco ☺.I’m not sure whether you will be satisfied or grumble on me but take a look here only do it if you have time for coffee and “little something”.