Czas rozejrzeć się

Powoli, powoli chyba już możemy myśleć o nadchodzących Świętach. Zastanawiałam się od jakich inspiracji zacząć i przypomniałam sobie o kilku cudownych i bardzo pomysłowych drzewkach, alternatywnych do tradycyjnej choinki. Pierwsze z nich jest zrobione przez Ingrid Jansen o której pisałam tutaj. Większość przedmiotów Ingrid jest robionych z kawałków drewna z odzysku, znalezionych i poddanych obróbce. Podobnie i te bardzo ekologiczne choinki, które nawet bez żadnych ozdób są wyjątkowe.
Time to look aroundSlowly, slowly, we can probably already start to think about upcoming Christmas. I was wondering what inspirations to start and remind myself of some wonderful and very ingenious trees alternative to the traditional Christmas tree. The first one is done by Ingrid Jensen on whom I wrote here. Most of the Ingrid’s items are made of wood, recycled, found and treated pieces, I like these very green trees, which, even without decorations are unique.Ten pomysł mnie zachwycił przede wszystkim bardzo pastelową poświatą i łatwością wykonania. Czyż nie jest idealny do pokoików naszych maluchów?This idea has amazed me most of all with very pastel glow and ease of implementation. Isn’t it ideal for small rooms of our kids?

A ta choinka to już istny Majstersztyk znaleziony na portalu www.apartmenttherapy.com Niesamowite jest połączenie tylu drobnych pięknych rzeczy w całość, którą jest choinką. Niewiarygodne.A tree that is a real gem found on the portal www.apartmenttherapy.com , amazing combination of so many small beautiful things in a whole, which is the Christmas tree. Unbelievable.
Zapomniałam, ale chciałam Was dziś również zaprosić na bloga nie tylko dzieciaki w wolnej chwili dla przyjemności.