Zanim o ixxi , to jeszcze o pastelowym mieszkaniu z poprzedniego posta. Tak macie racje całe mieszkanie ma nie więcej jak 40 m 2 a chyba dokładnie 38 albo nawet 36. I zgadzam, się że brakuje tam książek, ale to jakaś taka dziwna tendencja nie fotografować półek z książkami. Pozostaje nam mieć nadzieję, że jednak gdzieś one tam są. Wracając do dzisiejszego wpisu, obiecałam na FB ten post, wyświetlając zapowiedź w postaci jednego zdjęcia, ale nie pisząc, co to jest a jest to nic innego jak bardzo nowoczesny, prosty i  innowacyjny modułowy system łączenia i eksponowania zdjęć. A ktoś podpytywał ostatnio o temat, jak wieszać zdjęcia na ścianie, no to mamy jeden z pomysłów, który zobaczyłam wczoraj pierwszy raz, chociaż zdjęcia z tego projektu widziałam wiele razy na różnych stronach to jednak nigdzie nie było podpisane, co tak naprawdę się na nich dzieje. A dzieje się sporo. Te ścienne galerie powstają przy pomocy systemu mocującego, który wykorzystuje się do powieszenia jednego, dużego zdjęcia jak i kilkunastu różnych lub też mozaikę z pikseli układającą się w obraz, kiedy oglądamy ją z pewnej odległości. Można w ten sposób stworzyć całkiem swoją „tapetę” a nawet ściankę działową. Do wyboru mamy gotowe projekty włącznie z reprodukcjami obrazów  lub też możemy ze swoich własnych zdjęć stworzyć dowolny kolaż.
ixxiBefore the ixxi, some more details about a pastel flat from the previous post. Yes, you are right the  whole apartment is less  than 40 square meters  and probably 38 or even 36. I agree there is a lack of books, but there is some strange  trend not to photograph the shelves with books. I  hope that  they are there somewhere. I promised this post on FB, showing as a  promise a single image, but not saying what it is and it is nothing but a very modern, simple, and very innovative modular system of combining and displaying photos. And someone asked recently how to hang pictures on the wall. Well, we have one of the ideas that I saw for the first time today, although the pictures of this project I saw many times on different websites. However, there was nor clue what it is all about. These wall galleries are created using the mounting system and you can use it both to hang one large single image as well as a dozen different or a mosaic of pixels which make  the image when we watch ​​from a distance. This way you can create quite your „wallpaper” and even roomdivider or curtain. You can choose any of  projects from the image bank including reproductions of  painting  or your own photos to create any collage.

Gotowe projekty są do kupienia na ixxi razem z całym systemem. Jednak mnie najbardziej się podobaja te indywidualne kolaże, które znalazłam na blogach : kolejno Yvestown ( świetne zestawienie z tą szafką z zielonymi szufladami) oraz na znanym Wam dobrze Wood Wool Stool o bardzo wakacyjnym klimacie. 

Strona jest świetnie przygotowana i krok po kroku dowiedzieć się z niej można w jaki sposób zamontować czy zaprojektować swoje ixxi. Jeżeli ktoś by się decydował na kupno to z wysyłką nie ma najmniejszego problemu ponieważ jest organizowana na cały świat.  Zdjęcia: ixxi