… bo od kilku tygodni w sklepie najczęściej gadamy o lustrach i w sumie nie ma w tym nic dziwnego wszak uprzedzałam, że tej jesieni Z potrzeby piękna… ,  będzie lustrzanym rajem,  a właśnie idzie ich kolejna dostawa, tym razem nasze ulubione  lustra w stylu francuskim. Zaczynamy.

Wyjątkowo wykończone, szlachetnie stylizowane z delikatna patyną czasu i subtelnym frezowaniem. Ich zakup z pewnością nikogo nie rozczaruje a wręcz moje doświadczenie mówi, że trudno na jednym poprzestać. Klasa, styl i niepowtarzalna ozdoba ścian nie tylko w łazience.

lustro w stylu francuskim 10dc00c20521aee4bed7e15c8867ce90

Lustra w stylu lat 50 i 60 przepiękna  linia, mosiężne wykończenie, lekkość . Do niewielkich łazienek, przedpokoju sypialni przede wszystkim funkcja dekoracyjna. Kto z Państwa oglądał film By The Sea ? Nie bez powodu Angelina Jolie wykorzystała samorodnie piękne odbicia w lustrach dwójki swoich bohaterów ,  fragmenty ich postaci czy tez przedmiotów. Lustro proszę Państwa to magia , inny wymiar , to tajemnica , to gra migocących się światełek, to szansa na dostrzeżenie rzeczywistości w innej perspektywie i wymiarze .

lustra lata 55 Vue-sur-Mer-By-the-Sea

Okrągłe lustra, to jeden z największych trendów ostatnich lat. Duże tafle lustra dają przede wszystkim efekty przestrzenno-wzrokowe, powiększają, dodają światła i przejrzystości, zacierają granice między pomieszczeniami,  jednocześnie to konkretna forma, która przyciąga wzrok i stanowić może punkt w okół którego budujemy resztę naszego „ogniska domowego”.

okrągłe lustro

Na koniec odrobina wariacji na temat klasyki, wspaniały skandynawski minimalizm i formie i w kolorze, oczywiście funkcja i prostota w pierwszej kolejności oraz możliwość dostosowania do różnych możliwości metrażowych.

lustro house doctor

Lustro z półeczką dostępne na stronie www.zpotrzebypiekna.com