MARSALA, KOLOR ROKU 2015

Kolorem roku 2015 według PANTONE jest Marsala 18 – 1438, który jest całkiem dobrą odmianą dla królującej od lat bieli, jasnych pasteli.  Odważnie ale bardzo elegancko a przede wszystkim nie nudnie. Muszę powiedzieć, że szalenie spodobał mi się ten jaśniejszy odcień, tak zupełnie po basku widzę go u siebie na paznokciach ( koniecznie mat ) bo na pomadkę w tym odcieniu nie wiem czy bym się odważyła chociaż oczywiście niezmiernie kusi…. .

 

pantone

COLOR OF THE YEAR

1. Torba z najnowszej kolekcji na wiosna / lato 2015 Beck Söndergaard, będzie dostępna w sklepie Z potrzeby piękna… , natomiast zdjęcie 2. pochodzi z bloga Jelanie Shop i pokazuje jak wspaniale ten kolor prezentuje się w otoczeniu bieli.

1. Na stronie Soap Queen znajdziecie przepis jak samemu wykonać cienie w najmodniejszym kolorze sezonu 2. Zara oczywiście nie zawiedzie swoich klientów i podążając za trendami z pewnością przygotuje kolekcje również w tym kolorze.

 
1. Casa del Caso , narzuta w głębokim odcieniu marsala a obok przyciąga wzrok torba w jaśniejszej tonacji. 2. Niestety nie oryginał, ale proszę już jest w najczęściej opisywanym kolorze ostatnich dni, Cult Furniture

 

 

Zdjęcia: 1. , 2. , 3.

[ad name=”Responsive”]