ŚWIĄTECZNIE U TINY

Zawsze z przyjemnością wirtualnie wpadam do Tiny założycielki marki TINE K HOME, żałuję że nigdy nie skorzystałam z zaproszenia i nie wpadłam do niej na kawę :):), jakby to było takie proste. Duńczycy nie maja pojęcia jak my Polacy jesteśmy przywiązani do naszych prac, domów, że nawet weekendowy wyjazd jest problemem, oczywiście to wszystko trochę z przekąsem piszę bo zdecydowanie mentalność Duńczyka to jest ” no problem” i ja bym chciała mieć taki luz w życiu i móc zawsze na różne zaproszenia odpowiadać ” już jestem spakowana , jadę „, a nie piętrzyć argumenty dlaczego jednak nie mogę. Może kiedyś …. . Tymczasem mam nadzieję, że kawa już zaparzona i możemy spokojnie pooglądać jeden z najładniejszych domów w Danii.
Boże Narodzenie
Więcej inspiracji z wykorzystaniem papierowych kul znajdziecie Państwo we wpisie DEKORACJE ŚWIĄTECZNE Z HONEYCOMB. Same kule różnej wielkości i kolorów są do kupienia w dziale DEKORACJE na stronie sklepu Z potrzeby piękna…. .

Tine K home
Ozdoby z patyczków to propozycja Tiny, która od lat cieszy się dużym powodzeniem w Skandynawii, pisałam o nich w poście Z PATYCZKÓW a także DEKORACJE ŚWIĄTECZNE OD TINE K. HOME

Zdjęcia: Boligliv

[ad name=”Responsive”]