Dekoracje świąteczne. Walther & Co.

Dziś o dekoracjach świątecznych, które zrobiły na mnie ogromne wrażenie swoja surowością, prostotą i niezaprzeczalnym pięknem. Walther & Co, bo o nim mowa to duńska marka, która co roku tworzy kolekcje z dekoracjami na Boże Nardzodzenie. To od nich są nasze słynne ocynkowane domki latarnie, które tworzą niesamowity klimat w długie wieczory, kiedy najbardziej lubimy siedzieć w domu i układać puzzle ( uwielbiam) a wszystko dookoła nam poprostu umila ten zimowy czas. Nieprawdopodobne ile można zrobić rzeczy z kawałka drucika albo kawałka blachy, surowej niewygładzonej i niewypolerowanej. Szalenie podoba mi się wykorzystanie tych surowych materiałów, ale najbardziej podobają mi się detale jak drobne, mieniące sie koraliki, mnóstwo malutkich dzwoneczków przyczepionych do drucika tworzącego gwiazdke czy serce, wykończenie i zaskakujące drobiazgi, które mimochodem zatrzymują nasz wzrok dłużej niż zwykle Nie mogło ich w tym roku zabraknąc w sklepie Z potrzeby piekna… , zrobiłam sobie prwadziwa przyjemność i szczerze mowiąc mam nadzieje, ze nie tylko sobie . Ceny sa zróżnicowane tak więc jestem przekonana, że każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie oczywiscie pod warunkiem, że wszystkie te gwiazdy serca i domki „mrugną” do Was. Poniżej zdjęcia z katalogu Walther & Co a także nasze domowe. Natomiast dla tych co daleko i nie mogą do nas wpaść na Walecznych mamy nowy FILM ze sklepu na którym widać nasze dekoracje na ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA. Zapraszam serdecznie.


Bardzo duża druciana gwiazda z guziczkami. To jest mój osobisty nr 1, wisi już u nas w domu!

Ocynkowane domki a także gwiazdkę w kolorze mauve znajdziecie Państwo w dziale ŚWIĘTA


Na zdjęciu są widoczne gwiazdki i serca z muślinowej tkaniny z przepięknym wykończeniem w postaci koralikowej kuli a także SERCE DORI, gwiazdka z koralików i serce w kolorze starego srebra.  Julian nie został ustawiony do tego zdjęcia, sam wybrał dla siebie pozycje. 


Zarówno ręcznie wyszywane serce HONEY jak i ptaszek HONEY to dekoracje wyjątkowe ponadczasowe i na każda porę roku. Więcej zdjęć z domkami ocynkowanymi można zobaczyć w sklepie Z potrzeby piękna… w dziale aranżacje.