Głowa mi pęka tyle mam pracy, ale strasznie chciałam coś Wam pokazać, jest biało, bialuśko. To jest na jakiś czas pożegnanie z bielą bo muszę powiedzieć, że mam ogromną potrzebę na konkret! Ściskam Was mocno i zapraszam do obejrzenia portfolio Martin’a Morell’a.

MIX
I have big  headache I have got so  much job to do , but I wanted terribly to show you something, white, very white. This is a farewell for a time with the white because I have to say that I have a great need for something real ! I embrace you tightly, and I invite you to watch Martin Morell’s portfolio.

Trochę mamy tu francuskiego szyku, tęsknoty za Skandynawią a także westchnień romantycznych. Mimo, że pomieszanie z poplątaniem całkiem spore to jednak do uniesienia! Trochę przepychu ale jest w tym wszystkim jakiś umiar, wręcz minimalizm. Wpadnijcie na stronę Martin’a Morrell’a po więcej zdjęć z tej serii a także tych bardziej  przypominających kadry z filmów SF z lat 70 . We have a little French chic, longing for Scandinavia as well as romantic sighs. Although there is a lot of  confusion, however the one I can withstand it  ! A little pomp, but in all there  is some moderation, even minimalism. Drop by Martin Morrell’s  page for more images from this series as well as those more reminding  SF movie from the 70s