Paczka, Vtwonen i Holandia w tle

Historia zaczyna się od jednego zdjęcia i naklejki na nim, zdjęcia które opublikowałam na blogu nie tylko dzieciaki, a które okazało się, jest z magazynu (czego nie wiedziałam) Vtwonen. Zeskanowała  je Agata z bloga RAFA KIDS, mieszkająca w Rotterdamie. Pozazdrościłam publicznie Agacie możliwości przeglądanie papierowego wydania Vtwonen, który bardzo lubię i dość często sięgam po inspirujące zdjęcia z tego magazynu. Minęło, nie wiem kilka dosłownie dni, stuka listonosz (do nas to on stuka codziennie) i wręczył mi przesympatyczną paczuszkę z narysowaną łodzią podwodną ciekawe kto to rysował? W środku były holenderskie wydania magazynów, wspomniany Vtwonen i jeszcze jeden o tematyce dziecięcej ale o nim to opowiem osobno, bo padłam jak to zobaczyłam (tego wpisu szukajcie na NTD wkrótce)! Dziś w podziękowaniu dla Agaty (wzruszyła mnie ogromnie) post z dedykacją dla niej. Agata, serdecznie dziękuję  za trud, za mój uśmiech i za to wzruszenie, za magazyn i za cudna kartkę i w końcu za mój godzinny odpoczynek z kawą, ciachem i szeleszczącymi kartkami. To było wspaniale!

Parcel, Vtwonen and the Netherlands in the background
The story begins with a single picture and a sticker on it, which was published  on the blog, “nie tylko dzieciaki”, but which turned out to be from the magazine (which I did not know) Vtwonen.  Agata who lives in Rotterdam scanned it from the blog RAFA KIDS. I was  jealous publicly of  Agata that she has the possibility of reviewing  paper Vtwonen, which I like very much and you  have noticed how often I reach for inspiring photos from the magazine. It took, I do not know a few days and the postman knocks (to us, he knocks every day) and handed me a parcel with a  nice  submarine drawn on it. I was wondering  who drew it? Inside I found  the Dutch issues of some magazines,  Vtwonen and another  devoted to children  but I’ll  tell about them later, because I am missed  as I saw it (this post you will soon seek to NTD)! Today, in thanks to Agata (moved me greatly) a post with a dedication to her. Agata thank you for the effort, for my smile and for that emotion, a magazine and a wonderful piece, and finally  my one hour break  with my coffee, and rustling sheets. That was great!
Wprawdzie nie możemy kupić wydania papierowego Vtwonen w Polsce, ale możemy skorzystać ze strony internetowej magazynu, gdzie znaleźć można olbrzymią liczbę różnorodnych, inspirujących zdjęć wnętrzarskich. Koniecznie w weekend wpadnijcie do Agaty jest na czym oko zawiesić :):) . A teraz już przemiłej soboty i niedzieli dla nas Wszystkich! Czy w ten weekend pieczecie pierniczki czy w następny?