Jesienne inspiracje TOAST

Bardzo dziękuję za ciepłe słowa przed weekendem, bylo bardzo miło i niesamowicie inspirująco. O wszystkim opowiem za trochę ale muszę się najpierw postarać o zdjęcia bo zapomniałam wziąć aparat. Mam nadzieję, że skorzystaliście z pięknej pogody i wybraliście się na spacer a filiżanki z przyjemnością wypełnione zostały herbatą. A teraz naciągam wełniane skarpety, żałuję tylko, że nie tak piękne jak te ze strony Toast i piszę o kolejnych inspiracjach jesiennych.
Zawsze z przyjemnością do nich zaglądam. To co mi odpowiada najbardziej w katalogach Toast to ciepło i przytulność, prostota i kolorystyka, faktury tkanin (aksamit, len, wełna crochet). W tamtym roku nie mogłam się napatrzeć na narzutę w kolorze musztardowym z delikatnym wzorem, w tym roku znowu ten kolor chodzi mi po głowie tyle, że jest to pled zrobiony na szydełku. Oprócz cudownych ubrań zarówno z linii męskiej jak i żeńskiej, znajdziecie dodatki do domu a także jedne z najładniejszych piżam. Polecam serdecznie bo jest bardzo miło gdy się przewraca  kartki z najnowszego katalogu Toast i człowiek naprawdę nawet się nie przejmuje tym, że to jest tak dalekie w przenośni i dosłownie.

Autumn Inspirations by TOAST
Thank you very much for your warm support  before the weekend. It was very nice and incredibly inspiring. I’ll tell you something about it but I must first try to take pictures because I forgot the camera. I hope that you have enjoyed  beautiful weather and have gone for a walk and a cups of tea were filled with pleasure. Now I am  putting  on the wool socks, I regret only that they are not as beautiful as those from Toast, and I am  writing  about next autumn inspirations.

We are always happy to look inside. It’s what suits me most in the Toast  catalogue is the warmth and cosiness, the simplicity and color, texture, fabric (velvet, linen, wool, crochet). Last year I could not take my eyes off the mustard-colored bedspread with a delicate pattern, this year again this  color is on  my mind  but this time it is a plaid made ​​of crochet. In addition to the wonderful line of clothing, both male and female, you can find accessories for home and one of the most beautiful pyjamas. I recommend heartily because it is very nice when you turns pages from the latest catalogue of Toast and a man really did not even care that it is so far both figuratively and literally.

Zdjęcia: Toast