To zdjęcie jest perfekcyjne, wszystko na nim jest cudowne, światło, kolor, drewno, no wszystko. Jestem zachwycona. Jednak myślę że cała zasługa odbioru tego pomieszczenia tkwi w tym koszu, który jest przepiękny i idealnie wtapia się w całą przestrzeń. Szkoda że nie ma zdjęć całego domu, ale sądzę, że cała powierzchnia jest utrzymana w stylu rustykalnym, surowo i w harmonii, odnoszę wrażenie że nie ma tam rzeczy przypadkowych. Absolutnie jedno z moich ulubionych zdjęć

Zdjęcie pochodzi z www.apartmenttherapy.com

A tu mamy taki reportaż, który ukazał się w Country Living. Bohaterem jest Jonathan Kline, który od zawsze marzył o wyplataniu koszyków w tradycyjny sposób i o tradycyjnym wyglądzie. Jego fascynacja rękodzielnictwem i naturalnym materiałem przeistoczyła się i stała się jego sposobem na życie. Pracownia mieści się w Nowym Yorku i sądząc po zdjęciach, dzieją się tam i tworzą rzeczy niezwykłe.

Pierwsze zdjęcie jest dowodem na to, że kosze o tak szlachetnym wyglądzie doskonale nadają się do mieszkania, nie tylko do przedsionka, korytarza, ogrodu. Zresztą kto z nas nie ma wiklinowego kosza?

Pięknie. Zdjęcia pochodzą ponownie z Country Living.

Zdjęcia z www.ehow.com, www.dunbargardens.com, Country Living i WEYLANDTS.

A ja na lato poproszę ten, WEYLANDTS