Od papierowych gwiazd po te zrobione z patyczków, metalowe, druciane i szklane jako świeczniki. Ozdobione światełkami lub gałązkami, wieszane na sznurkach w oknie lub te duże stojące na podłodze. I proszę pamiętać, że GWIAZDY nie muszą znikać z naszych domów wraz z nadchodzącą wiosną!

gwiazdy6Mosiężne gwiazdy na tealighty zachwyciły mnie już w tamtym roku, jednak nie udało mi się ich zakupić. W tym roku dla wszystkich zainteresowanych powinno ich wystarczyć a powiem, że naprawdę warto ponieważ są przepiękną i wyjątkowa ozdobą! Gwiazdy są dostępne w sklepie Z potrzeby piekna… , w dziale BOŻE NARODZENIE.

gwiazdy

gwiazdy4

gwiazdy5Papierowe gwiazdy do stawiania lub wieszania towarzyszą nam już od lat w okresie przedświątecznym, ale ogromna gwiazda metalowa jest u nas podobnie jak gwiazdy świeczniki nowością. Gwiazda ta, daje nam ogrom możliwości dekoracyjnych, możemy ja ozdobić światełkami ledowymi, gałązkami, migającym łańcuchem, czy girlandą.

gwiazdy2

gwiazdy3

Zdjęcia: Lekker Fris, House Doctor, Agata Vera Schiller,  www.imonhome.blogg.se, TUMBLR, www.parolanasema.blogspot.com, www.purplearea.blogspot.fr, www.talosanomat.fi, Found on showhome.nl

[ad name=”Responsive”]