AGATA VERA SCHILLER

Pewnego dnia, nawet nie można powiedzieć, że to była już wiosna, ale rzeczywiście dzień był chyba ten najcieplejszy z wszystkich do tej pory, zawiozłam  mnóstwo kwiatów i wazonów  do studia Agaty Very Schiller ( imponujące pofabryczny budynek z cegły, kryjący wiele smaczków, jak chociażby przepiękne schody, stare okiennice ceglaste ściany czy różnorodność faktur ). Nawet specjalnie nie układałyśmy kwiatów, Agata wzięła pęki przepięknych hiacyntów w delikatnym kolorze różowym i wsadziła do wazonów a wszystko ustawiła na starym stole, co trochę zmieniając ustawienie, w drugim pomieszczeniu stanęły szklane wazony między innymi z moim ulubionym kwiatem czosnku. Nie było to łatwe ponieważ założenie Agaty było takie, że robimy tylko w naturalnym świetle, a światło tego dnia było i owszem, ale od czasu do czasu pojawiły się chmury, które zmieniały wszystko. O Agacie pisałam wcześniej, zimą kiedy to zrobiła dla naszego sklepu wspaniałe klimatyczne zdjęcia z dekoracjami świątecznymi, ale szczególnie chciałam Państwa zaprosić na stronę Agaty gdzie jest cudowna zakładka PORTRET.

Agata, bardzo dziękuję za czas, chęci i uśmiech i za pyszną sałatkę, której nie mogłam zjeść do końca bo dzieci w szkole czekały :):). Również bardzo chciałam podziękować mojej ulubionej kwiaciarni mi.zu flower design, która obdarowała nas tymi przepięknymi kwiatami do sesji.

sklep z potrzeby pieknasklep z potrzeby pieknaturkusowe wazonyAgata Vera Schillersklep z potrzeby piekna...szklany wazon, słój vintageszklany duzy wazon

Zdjęcia: Agata Vera Schiller , wszystkie wazony są dostępne w sklepie Z potrzeby piękna… w dziale DEKORACJE, zapraszam serdecznie!

[ad name=”Responsive”]