Prawdopodobnie już nie pamiętacie domu , który przedstawiłam w grudniu. Jednak pewna rzecz, którą zobaczyłam na zdjęciach nie dawała mi spokoju. Wiecie jak to jest gdy wiercicie się i gdziekolwiek idziecie to Wasze myśli błądzą wokół tylko jednego. Tym razem to była lampa o której napisałam, że stanie się pewnie moja obsesją. I rzeczywiście w pewnym sensie tak się stało. Nie musiałam pisać e-mail’a do Myriam, bo jakimś cudem cacko to samo wpadło w moje ręce. W prawdzie jeszcze nie fizycznie ale jeżeli jest zlokalizowana i cena do „uzbierania” to kto wie, być może nie będę musiała czekać do następnej gwiazdki ….:) ☺
Armlite to lampa, której pierwowzór pochodzi z Indii. Jej mobilność a także możliwość zmiany pozycji spowodowały, ze szczególnie upodobały ją sobie biura i studia (Bombaj, Delhi). Po nie wielkich zmianach i ubraniu jej w kolory, co zmiękczyło jej indrustialną formę, zaczęła podróżować po świecie. Pomysłodawczynie tego projektu to Catherine Lévy i Sigolène Prébois, autorki marki Tse – Tse, które na swoim koncie mają więcej świetnych pomysłów związanych z oświetleniem i nie tylko z nim☺


Armlite Lamp

Probably you do not already remember the house, which I presented in December. However, a certain thing that I saw on the pictures did not give me a rest. You know how it is when you fidget yourself and wherever you go your thoughts are wandering around one thing. This time it was the lamp which I wrote about that probably will become my obsession. Indeed, in a sense, this happened. I did not have to write an e-mail to Myriam, because somehow this trinket fell into my hands. Actually, even not yet physically but if it is located and the price “to collect” who knows, maybe I will not have to wait till the next Christmas….:)
Armlite is a lamp, which prototype comes from India. Its mobility and the possibility of changing the position resulted that it was used for lightening offices and studios (Bombay, Delhi). After some small changes and dressing in colors, which softened its industrial form, started to travel around the world. The creators of this project are Catherine Lévy and Sigolène Prébois, author of the Tse – Tse brand, who have more great ideas for lighting and not only on their portfolio.


Zapraszam na stronę Tse – Tse, a tutaj możecie zobaczyć pełną ofertę produktów autorskich projektantek. Strona , wooow i muzyka i pieski też wooow!:)I invite you to the Tse – Tse webpage and here you can see the full range of designer’s products.