Kilka dni temu, małe przemeblowanie w naszej sypialni, może jeszcze przed wakacjami większe zmiany. Bardzo mnie to ekscytuje, dawno niczego nie zmieniłam w naszych pokojch a korci mnie to od jakiegoś czasu. Tym razem myślę o tym, żeby do końca trzymać się swoich pomysłów i starać się nie iść z nikim i z niczym na kompromis. Prwdopodobnie już to jest nieralne bo przecież zawsze coś, ktoś ogranicza. O proszę i tak na samym wstępie będę musiała przchować naszą secesyjna szafę na lepsze czasy z większymi powierzchniowo możliwościami. Póki co, poniżej kilka przepięknych sypialni z wspaniałymi dodatkami, które ściągnęłabym z tych zdjęć natychmiast.

Zdjęcie Polly Wreford

Zdjęcie Pernilla Hed

Dla mnie idealne. Nie potrafię oderwać oczu od lampy. Zdjęcie z Skona hem.

Zdjęcie Ellen McDermott

W wiejskim domku. Zdjęcia Skona hem

Domek letni. Zdawać by się mogło, że położony gdzieś nad morzem. Biel, paski, mocniejsze akcenty dzięki czerwieni, wszystko to wskazuje na styl nadmorskich posiadłości. Jak jest naprawdę, nie ma pojęcia.
Zdjęcie Steven Randazzo.

Jak zwykle eteryczne zdjęcia Mari Eriksson. Toaletka od kilku lat jest na mojej liście poszukiwań na pierwszym miejscu. Kilka razy przegapiłam interesujące aukcje a kilka razy je przegrałam. Widać, ten mebel nie będzie należał do łatwych zdobyczy. Nadzieja w tym, że jak w końcu stanę się posiadaczką toaletki to będzie ona wyjątkowa. Tylko kiedy to szczęście dopisze?
Po raz pierwszy zdarza mi się sytuacja kiedy zamieszczam zdjęcie, do którego mam mieszane uczucia. z jednej strony cudowne łóżko, stoliczek nocny z drugiej, ta fatalna moskitiera w towarzystwie żyrandola o wątpliwych walorach. Mimo wszystko podoba mi się. Zdjęcie ze strony Dave’a Coote